Oferta
Case studies

Akcja regeneracja

Akcja regeneracja
Powrót
Liczba uczestników

70 os.

Lokalizacja

U każdego uczestnika w ciele i umyśle 🙂

Akcja – Regeneracja to miesięczne wyzwanie, które rzuciliśmy zdalnie pracownikom naszego Klienta. Uczestnicy mieli wypracować dobre, zdrowe nawyki, naładować swoje mind&body baterie, a także udowodnić sobie samym, że jeśli się chce, to wystarczy odrobina samodyscypliny! 

Na zachętę do wygrania były nagrody, które następnie zostały przez nas wysłane zwycięzcom na wskazane adresy. Bez dwóch zdań, inicjatywa stanowiła przysłowiowe dwie pieczenie na jednym ogniu – grać o miejsce na podium, jednocześnie wdrażając tym samym zdrowe przyzwyczajenia? Wszyscy są na tak! 

A zadania wcale nie były aż tak wymagające, ale krok po kroku… zaczynając od codziennego wypicia szklanki wody z rana, poprzez przejechanie ustalonego dystansu na rowerze, po przygotowanie według podanego przepisu bogatej w witaminy szakszuki… Oprócz tego masa quizów zdrowotnych oraz spotkania z ekspertami w swoich dziedzinach: fizjoterapeutą, trenerem personalnym i dietetykiem. 

Punkty przyznawane były za odkrycie hasła, rozwiązanie quizu, czy też przesłanie filmiku lub zdjęcia (oczywiście w tym wypadku zaliczenie zadania było możliwe dopiero po weryfikacji przez naszych strażników-dobrych-nawyków 😊 

Aplikacja, w której odbywało się wyzwanie została w pełni spersonalizowana pod Klienta – wraz ze wszystkimi jego zadaniami i pytaniami.  

Cały event został poprzedzony miesięczną kampanią promującą akcję. 

Jedno jest pewne – uczestnicy skończyli to wyzwanie będąc w lepszej formie zdrowotnej, niż kiedy je zaczynali :) 

Chcesz poznać
szczegółową ofertę?
Skontaktuj się z nami!

hello@cyrekevents.com  |  tel. +48 570 733 362

Dowiedz się więcej o naszych realizacjach

Wróć na górę
Polityka prywatnościRodo

Cyrek Events Sp. z o.o.
ul. Rybna 14
30-254 Kraków

KRS 0000491629
NIP 7322172650
Regon 101709460