Oferta
Case studies

CAMP 2022

CAMP 2022
Powrót
Liczba uczestników

70 os.

Lokalizacja

HOTEL LEMON RESORT SPA, Górek nad Dunajcem

Kolejna edycja CAMP, którego motywem przewodnim była “woda”, a postulatem hasło “powrót do źródeł”. 

Z dwudniową integracją udaliśmy się w sam środek malowniczego krajobrazu Jeziora Rożnowskiego, do hotelu nad samą wodą, gdzie uczestnicy mogli – dosłownie – powrócić do źródeł. 

Po odbyciu serii warsztatów wewnętrznych czekała na nich jedna z dwóch atrakcji, którą uprzednio każdy indywidualnie dla siebie wybrał: offroad dla głodnych emocji lub gra hotelowa dla tych, którzy preferowali spokojniejszy i bardziej relaksujący tryb. 

Wieczorem nadszedł czas na imprezę pełną parą – muzyka, taniec, gry i zabawy. Uczestnicy brylowali na kręgielnianych torach i przy stole bilardowym, rozgrywali kolejne partie w cybergaja i celowali (nierzadko perfekcyjnie) w sam środek darts’owej tarczy. Wszystko to w hotelowym salonie gier. 

Następnego dnia, po szaleństwach nocy, wszystkim należała się chwila wyciszenia – uczestnicy mieli czas wolny, podczas którego spacerowali po okolicy przecierając pobliskie szlaki, pływali na katamaranach, napawali się widokami jeziora, czy też korzystali na całego z oferowanej przez hotel, bogatej strefy wellness. 

Aktywnie czy leniwie, na szlaku, czy w jacuzzi – wedle preferencji, ale co łączyło wszystkich? Fakt, że z wyjazdu powracał zintegrowany, wybawiony i w pełni zadowolony zespół! 

Chcesz poznać
szczegółową ofertę?
Skontaktuj się z nami!

hello@cyrekevents.com  |  tel. +48 570 733 362

Dowiedz się więcej o naszych realizacjach

Wróć na górę
Polityka prywatnościRodo

Cyrek Events Sp. z o.o.
ul. Rybna 14
30-254 Kraków

KRS 0000491629
NIP 7322172650
Regon 101709460