Oferta
Case studies

Wyjazd integracyjny – Ustroń

Wyjazd integracyjny – Ustroń
Powrót
Liczba uczestników

260 (po 130 na każdym wyjeździe)

Lokalizacja

Ustroń

We lead the way to the top! Wyjazd z takim hasłem sam narzuca kierunek wyjazdu integracyjnego. Bo gdzie indziej zdobywać szczyty, jak nie w górach? Z tą myślą zorganizowaliśmy dwa wyjazdy biznesowe dla naszego Klienta w Ustroniu, w malowniczych Beskidach. 

W ciągu dnia towarzyszyły nam głównie tematy biznesowe, przybliżone przez liderów firmy. We wszystkich działaniach i dyskusjach przodował motyw wytyczania nowych ścieżek i osiągania szczytów własnych możliwości. Zadbaliśmy o to, by każdy z pracowników mógł się w tym wykazać. 

Po ciężkiej pracy, przyszedł czas na relaks i poznanie się. W przełamaniu lodów pomogły nam niezawodne warsztaty z jogi śmiechu. Na koniec każdy oddał się chwili odpoczynku, a finalnie spotkaliśmy się na wspólnym świętowaniu dotychczasowych sukcesów.

Drugiego dnia przystąpiliśmy do akcji – integracji. Zaopatrzyliśmy pracowników w obrandowane plecaki z odpowiednimi gadżetami i materiałami przydatnymi podczas wyprawy, by – już jako zgrana drużyna – przystąpić do Wielkiej Gry Himalajskiej. Podczas emocjonującej rozgrywki pokonywaliśmy własne ograniczenia i odkrywaliśmy nowe możliwości. Teraz czas wykorzystywać je na co dzień!

Chcesz poznać
szczegółową ofertę?
Skontaktuj się z nami!

hello@cyrekevents.com  |  tel. +48 570 733 362

Dowiedz się więcej o naszych realizacjach

Wróć na górę
Polityka prywatnościRodo

Cyrek Events Sp. z o.o.
ul. Rybna 14
30-254 Kraków

KRS 0000491629
NIP 7322172650
Regon 101709460